درباره ما

بچه كه بودم ، تابستونا تو ارايشگاه مادر بزرگم كار ميكردم . كار كه چه عرض كنم .زمين و جارو ميكردم ،سشوار ميگرفتم ،مو ميشستم ،پيشبند ميبستم و از اينجور كارا.مادرم هم همونجا به مادر بزرگم كمك ميكرد .مادرم ميگه مادر بزرگم جزو اولين يا دومين ارايشگراي زنانه خيابان عباسي (فرح سابق ) تبريز بوده و همه عروس هاي ان زمان تبريز فقط براي ارايش پيش اون ميومدن . شماره مجوزش هم يك رقمي بوده .

مادر بزرگم ٥٥ سال پيش اين ارايشگاه رو از يه اتاق شروع كرده بوده و من و مادرم بخصوص روزاي اعياد و نوروز بايد بهش كمك ميكرديم. بعد از فوت اون خدا بيامرز مادرم كارشو ادامه داد و سالن ارايش مهسا رو تو منطقه وليعصر تبريز راه اندازي كرد. من هم بعد از مدرسه و تابستونا وقتي ١٢ ساله بودم پا به پاي مادرم بهش كمك ميكردم.

و اينگونه بود كه من كم كم به اين شغل علاقمند شدم.
مادرم وقتي مهمون داشت يا كاري براش پيش ميومد مشتري ها رو راه مينداختم
بيگودي ،رنگ، كوتاه كردن مو ، اصلاح صورت ،بند انداختن ابرو .خلاصه هر سفارشي كه مورد نظر مشتري بود انجام ميشد .
تا بعد از ازدواج به تهران اومديم و من مجبور شدم توي چند تا ارايشگاه كار كنم تا در بازار تهران هم كمي تجربه كسب كنم حدود ١٥ سالي هم با چند تا شركت بزرگ و كوچك كه در توزيع و اموزش لوازم ارايشي فعاليت داشتن همكاري كردم و در چندين نمايشگاه ارايشي و بهداشتي به عنوان نماينده شركتها ي محصولات ارايشي شركت كردم و مشغول اموزش نحوه استفاده محصولات ارايشي بودم .چون سابقه اموزشي داشتم و مدرس زبان انگليسي هم بودم و رشته تحصيليم هم زبان انگليسي بود ،مورد توجه شركتها قرار گرفتم و دوران نسبتا موفقيت اميزي رو در اموزش محصولات ارايشي بخصوص رنگ و مش و كراتين سپري كردم .
روزهاي خيلي سخت و شيريني رو پشت سر گذاشتم تا از كيفيت محصولات ارايشي داخلي و صادراتي كمي سر در اوردم .
تا اينكه يك شب به پيشنهاد مادر عزيز و مهربونم و با تشويق چند تا از دوستان و همكاران كه نقش بسزايي در موفقيت هاي زندگيم داشتند تصميم گرفتم يك سالن ارايش افتتاح كنم . و به لطف خداوند متعال بعد از كسب چندين سال تجربه در ١٤ اسفند ٩٥ سالن ارايش ايران زاد در ميدان قدس ابتداي خ دربند متولد شد .
راستي ١٤ اسفند تولد پسرم هيراد هم هست .

شعار سالن ما اين است:

احترامدقتزيباييتخصص و قيمت مناسب
هميشه حق با مشتريست